Asil Otomatik Kapı Sistemleri güçlü ve deneyimli kadrosu ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı güven ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ve ekonomik geniş ürün yelpazesi ile üretim, montaj ve teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Asil Otomatik Kapı Sistemleri

Hakkımızda

Asil Otomatik Kapı Sistemleri güçlü ve deneyimli kadrosu ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı güven ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ve ekonomik geniş ürün yelpazesi ile üretim, montaj ve teknik servis olarak hizmet vermektedir. Hedefimiz bulunduğumuz sektörde doğru adımlarla kaliteli ürün ve satış sonrası teknik destekle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktır.
ticket barriers subway entrance 1 scaled Hakkımızda

Misyonumuz

Taşınmazlarınıza değer katarak, müşterilerimize kaliteli hizmet ve fiyatın doğru bileşimini sunarak tercih ettikleri tedarikçi olmak.  işimizin her boyutunda operasyonel mükemmelliğe ulaşmaya çalışmak, her faaliyetimizde markamızı güçlendirmek.

Visyonumuz

Hedefimiz, Müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve uyum kabiliyetimiz ile bu ihtiyaçları karşılayan çözümler sunmak. Tecrübe ve uzmanlığımızı kullanarak ürün ve süreçlerimizin her boyutunda faydalı yenilikler yapmak.

isci icon removebg preview Hakkımızda
Profesyonel Kadro
clock Hakkımızda
Zamanında Teslim
settings Hakkımızda
Satış Sonrası Destek

Neden Asil Otomatik Kapı Sistemleri?

Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe öncü marka Asil Otomatik Kapı Sistemleri; Ankara'da 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Asil Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.
Asil Otomatik Kapı Sistemleri

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik kapı sistemleri konusunda aklınıza takılan her türlü sorular için bizimle iletişim geçiniz.

Elektro mekanik motorlar kısa vadede bakım gerektirmez. Uzun vade de yetkili servis kontrolünde kapınızın bakımları yapılarak motorun ömrü uzatılabilir.

Bahçe kapısı motorları elektrik kesintisi durumunda kilitli manuel aparatları vasıtasıyla manuele alınarak, el ile açılıp kapatılabilir.

 

Bahçe kapısı motorları elektrik kesintisi durumunda kilitli manuel aparatları vasıtasıyla manuele alınarak, el ile açılıp kapatılabilir.

 

Otomatik kapı motorlarınız her türlü access kontrol sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Uzaktan kumanda buton plaka tanıma, ogs geçiş sistemi, kartlı geçiş vb. kontrol sistemleri ile çalıştırılabilmektedir.

22987 Hakkımızda
Hemen Ara